Algas kandideerimine tootedisainiauhinnale Bruno 02.07.2014

Eesti Disainiauhindu antakse välja koostöös Eesti Disainerite Liidu, Eesti Disainikeskuse, ADC*Estonia ja Teenusmajanduse Kojaga. 2014 .a. nominentide näitus toimub NO99 teatris ning auhindade kätteandmise gala toimub 26.septembril Lilleküla Jalgpallihallis, Asula 4B IX Disainiöö raames. 

TOOTEDISAINIAUHIND BRUNO antakse parimale disainilahendusele kahes kategoorias:                      ●  PARIM TÖÖSTUSDISAIN
   ●  PARIM TÖÖSTUSDISAIN
Disainiauhinda Bruno antakse välja alates 2006.a. Seni on tunnustust jagatud parimale eesti toote loojale, parima disainiprojekti autorile ning ettevõttele, kes rakendab eeskujulikult disainjuhtimist. Auhind on nime saanud disainikateedri rajaja prof Bruno Tombergi järgi. Eesti disaini auhinda on antud välja ka disainikateedri poolt prof B.Tombergi initsiatiivil kaheksakümnendatel. Auhinna trofee, mille autor on Anneliis Aunapuu on jäänud samaks.    Alates käesolevast aastast keskendub EDL–i poolt välja antav  auhind eelkõige tootedisainile, ühildades disainjuhtimise kategooria EAS “Aasta disaini rakendaja auhinnaga”.