Disainitänav Merepäevadel 11.07.2018

Tallinna Merepäevade raames kerkib Noblessner Shipyardi Disainiöö Disainitänav, kus liiklemiseks pole tarvis juhiluba. Kulge rahulikult keset head disaini, sest oma aadress on nii parimal moe- ja aksessuaari-, kui ka toote- ja sisustusdisainil.

Disainiöö korraldajad on tänavu esmakordselt otsustanud kalendrist välja astuda ning Disainiöö ürituse ka Tallinna Merepäevadele tuua. Eesti Disainerite Liidu president Ilona Gurjanova usub, et Merepäevad on nii mõnelegi disainerile heaks hüppelauaks uute võimaluste avastamiseks ning oma brändi rahvale tutvustamiseks. Gurjanova loodab, et suvine sündmus teeb ka külastajad õnnelikuks.

Inimestel on suurepärane võimalus tutvuda disaineritega, toote autoritega ning anda tagasisidet, mis on tootearenduses igati vajalik. „Disainitänav annab ka võimaluse neile loomeinimestele, kelle tooteid mujal disainipoodides müügil pole, oma toodangut tutvustada ja müüa," sõnas Gurjanova.


Lisaks heale disainile muudavad Tallinna Merepäevade külalise päeva meeldejäävaks mitmed atraktsioonid nii merel kui õhus, õpitoad ja lasteala. Samuti on Noblessneri sadamalinnaku laval võimas kontsertprogramm, meeleolu loob Kadri Voorand Duo, Jaan Tätte JR ning HU?! Sissepääs on kõigile tasuta.