Eesti Disaini Maja Haapsalus 11.07.2012

Eesti Disaini Maja galerii Evald Okase muuseumis

Haapsalus, 15.07 – 2.08.2012

Näituse avamine 14.juulil kell 17.00!

 

Disain on pop, sõnana paljukasutatav ja väga erinevates valdkondades kanda kinnitav. Eesti Disaini Maja Galerii annab sellele oma tõlgenduse – galerii ühendab ja esindab väljapaistvat Eesti tootedisaini, sisustusest moe ja aksessuaarideni.

Evald Okase galerii ruumid ja sopistused võimaldavad neid erisusi esile tuua. Luua keskkondi, kus disain on lähedal ja katsutav, seoseid tekitav ja loomulik. Loodud inimestele!

 

Näituse kahel esimesel päeval, 14-15.juulil, on võimalik ka tooteid kaasa osta ning tegijatelt nõu küsida.

Töödega osalevad disainerid: 

Tarmo Luisk, Ilona Gurjanova, Tõnis Vellama, Stella Soomlais, Monika Järg, Igor Volkov, Marko Ala,

Pavel Sidorenko, Enn Praks, Maria Rästa, Anne-Liis Leht, Kristi Rinkjob jpt.

 

EDMGalerii on Eesti Disainerite Liidu esimene ametlik esindus. Disainikompetentsi tagab tuntud ja tunnustatud disainerite kooslus. Galerii teeb nähtavaks Eesti disaini, andes võimaluse autoridisaini viljelejatele oma toodete eksponeerimiseks ja müügiks. EDMGalerii on kasvamas kohaks, mis pakub tootedisaini kompetentsi, seob omavahel erinevate valdkondade ja pädevustega disainerid, pakub lahendusi valmistoodetest koostööprojektide ja uute tootearendusteni.

EDMGalerii missioon on luua Eesti autoridisainile platvorm, mis edendab toodete müüki Eestis ja väljaspool; algatab uusi tootearendusi, milles kohtuvad disainerid ja ettevõtjad; promob ja ekspordib oma kaubamärgi all kvaliteetset Eesti tootedisaini.

Eesti Disaini Maja galerii tootevalikut ja tootelugusid saab lugeda siit:

http://www.facebook.com/#!/pages/Eesti-Disaini-Maja-Estonian-Design-House/17744892895173

 

Täiendav info:

Monika Järg

monika@tekstiilruumis.ee  

52 18 479