Topeltannus Eesti disaini Soomes 17.03.2012

15.-17.märtsini saavad disainihuvilised külastada eesti disaini pop-up shop'i Kotkas. Väljapanek on koostatud põhiliselt Eesti Disaini Maja galerii kollektsiooni põhjal. Esindatud on Monika Järg, Tarmo Luisk, Toivo Raidmets, Stella Soomlais, Reet Aus, Pavel Sidorenko, Kärt Ojavee, Maria Rästa ja mitmed teised tuntust kogunud disainibrändid. Soomlastele pakutakse erinevaid sisustustooteid ja väikemõõtmelist mööblit; müügil on ka sisustustekstiile ja mõningaid moeaksessuaare. Tooted on varustatud soomekeelsete lisatekstidega, igal tootel on oma lugu.Lõikan pilti...
Tegemist on eelkõige väikesetiraazilise autoridisainiga - limited edition design, mida iseloomustab kõrge kvaliteet, naturaalsed materjalid ja leidlik kiiks. Projekti üks eesmärk on tutvustada Eesti Disaini Maja Soomes tehes sellega ettevalmistusi sügiseseks Habitare messiks ja teisteks disainipealinna üritusteks. Tähelepanuväärne on, et samal ajal avab Helsinki Eesti Majas oma isikunäituse Tarmo Luisk.

Eesti disaini pop-up shop asub Kotka kaubanduskeskuses Pasaati ning on samades ruumides Eesti Disainikeskuse ülevaatenäitusega "Enne ja Nüüd"